Používáte Shoptet? Úprava šablony bude hračka

Základní úpravy šablony v Shoptetu dnes už nestačí

Jistě to znáte i vy. Jednoho krásného dne jste spustili e-shop na Shoptetu. Vyplňovali jste ho poctivě. Hráli si s barvami a texty, propojovali dopravu a vytvářeli bannery všech tvarů a velikostí. Ze všech různých kanálů slyšíte, abyste nezůstávali jen u šablony. Ptáte se proč?

  1. Abyste odlišili samotnou šablonu. Protože Shoptet je platforma, kde je opravdu hodně e-shopů. Všichni šablonu jen vyplní a zákazníci ji ihned poznají. Jinak řečeno je okoukaná a nijak výjimečná.
  2. Abyste svou značku učinili zapamatovatelnou. Člověk, který přijde, by měl říct minimálně „hmmm“, ideálně „woooow“. Pokud se mu tohle vybaví, jste na dobré cestě, že si vás alespoň trošilililinku zapamatuje.

Jistě vám je jasné, že v případě, kdy si šablonu obarvíte do jiných barev a přidáte vlastnoručně vytvořené bannery je sice fajn, ale to je v dnešním světě bohužel málo.

Jak Shoptet šablonu upravit?

Je spousta chyb, na které narážím při svých analýzách. Ty v základní administraci neopravíte. Tak co s tím? Ano, tušíte správně. Kodér. Bohužel jsem žádného spolehlivého kodéra nepotkala. A když už, tak na něj čekáte klidně půl roku. Vážně. Nekecám.

Jeden takový kodérský hrdina je Tomáš Pindur. Možná ho znáte z facebookové skupiny Shoptet Poradna, kde má plné ruce práce. Drobnosti vyřeší zdarma v messengeru, větší prácičku dodá včas a za rozumné peníze. Jenže. Na Shoptetu běží v roce 2022 více než 27.000 e-shopů, a to je na jednoho kodéra poměrně dost, co říkáte?

„A tak vznikl Shop Factory…“

Shoptet úprava šablony

Úpravu šablony Shoptetu hravě zvládnete i vy

Tomáš v rámci Shop Factory poskytuje kódy k individuální úpravě šablony tak, aby to dokázal každý. Ano, i vy. Sám to obtížností přirovnává k nahrání obrázku do e-shopu. Dáte to?

Krok po kroku včetně podpory

Ze seznamu si vyberete úpravu, kterou chcete provést. V pravém sloupci si nastavíte, jak by měla úprava vypadat. Najdete tam posuvníky pro zadání velikosti, výběr barev či nastavení tučnosti apod.

Po stisknutí tlačítka Aktivovat úpravu si zobrazíte podrobný návod pro vložení kódu. Pokud se někde zaseknete nebo něco nefunguje, můžete ho kontaktovat a on vám s tím pomůže. 

Shoptet úprava šablony

Shop Factory, jeho funkce a cena

V Shop Factory objevíte zatím 22 kódů včetně označení šablony, pro kterou se úprava hodí. (Tohle číslo se neustále zvětšuje.) Najdete tam například:

Shoptet úprava šablony

Jedna cena, doživotní přístup

Cena je stanovena na 5.990 Kč. Tu platíte jen jednou a získáte doživotní přístup do Shop Factory. Je jedno, kolik úprav na svém e-shopu použijete, nebo jestli budete jednu úpravu do nekonečna předělávat.

Protože mi tento projekt dává obrovský smysl, vyjednala jsem vám slevu 1.000 Kč. Stačí jen zadat kód: SLEVAODMISI.  

Jednu nevýhodu to má

S tím, jak se bude počet úprav zvyšovat, se bude zvedat i cena. Jinak řečeno, čím déle budete čekat, tím budete mít přístup dražší.

Shop Factory slevový kód

A co teď?

  1. Jděte na Shop-factory.cz.
  2. Uplatněte slevový kód: SLEVAODMISI.
  3. Objevujte úpravy, které si nasadíte.

Pokud byste přece jen nevěděli, jak vylepšit váš e-shop, jsem vám k dispozici na konzultacích, případně vytvoříme analýzu celého e-shopu.