Copywriting? Jedině od Míši

Nemám pro vás super srdceryvný příběh, který vás rozpláče po každé větě a dojme po každém odstavci. Protože nejtěžší je psát sám o sobě. A tak jsem vybrala otázky, které vás nejvíce zajímají a pokusím se na ně odpovědět. 

Kdo jste?

Jsem máma od dvou dětí, milující manželka a velmi citlivý člověk. Mám malý domeček a u něj se už pár let snažím vybudovat malou japonskou zahradu 🎋. Oázu klidu, míru a pohody. Jen mi ty dvě malá tornáda rádi míchají ozdobné kamínky s mulčovací kůrou 😂.

Miluji kávu ☕ s mlékem🥛 a nemohu žít bez pořádné dávky sladké limonády.

Jak jste se dostala ke copywritingu?

Já jsem kancelářská krysa. Jedině tam se cítím dobře. Když přišel syn, vnitřně jsem cítila, že se musím realizovat. Začala jsem zkoušet různé činnosti. Přiznejme si, že ani jedna z nich mi luxusní bydlení na Maledivách nezajistila 😁.

Nakonec jsem narazila na portál skrblik.cz, kde sháněli někoho, kdo by jim psal články. A tak jsem to zkusila. Naučili mne základy a já později zjistila, že se jedná o copywriting.

Proč píšete? Kde se ve vás bere vášeň pro psaní?

Snad už od narození jsem člověk, který u ničeho moc dlouho nevydrží. A co si budeme povídat, celý život mě to provází spíše jako špatná vlastnost.

V copywritingu to je ale naopak obrovská výhoda. Když mne zaujme nějaký obor nebo téma, dokážu nastudovat extrémní množství ve velmi krátkém čase. Cítím se jako houba 🧽, co nasává vědomosti. 

Se kterými tématy máte zkušenost?

I váš web potřebuje péči

K uživatelské přívětivosti a příjemnému rozhraní je od copywritingu jen malý krůček. Většinou potřebujete vědět, jak graficky text znázornit, kam umístit tlačítko nebo jakou má mít barvu.

Proto jsem ke copywritingu přidala obor UX a UI, nastudovala výsledky výzkumů a testování, na základě kterých vám pomáhám vylepšovat weby i e-shopy. Nechám na vás, zda to bude forma Konzultace nebo Zpětné vazby.

Vyberte si, jak vám pomohu

Copywriting

Nové texty, úprava starých nebo začneme revizí?

Zpětná vazba

Chcete znát chyby na webu a e-shopu a vědět, jak je napravit?

Konzultace a mentoring

Pojďte se poradit s texty nebo designem.

Scroll to Top