Analýza webu nebo e-shopu

Chcete úspěšný web?

srdce copywritingu

Analýza webu nebo e-shopu vás vytáhne z nevědomosti

Pomocí analýzy objevíte nedostatky, které mohou zapříčinit, že vám zákazníci odcházejí. Zároveň získáte tipy a rady, jak můžete svůj web nebo e-shop ještě více vylepšit. Pokud je to vhodné, připojím i grafický návrh, jak na to, nebo navrhnu, jak se postavit ke správnému řešení.  

Veškeré rady, tipy a nedostatky čerpám z výzkumů, testování, kurzů, knih i mé vlastní praxe. Vše pečlivě vysvětlím, abyste tomu rozuměli, i když nejste zrovna počítačoví guru. 

Analýza webu je zaměřená na to, co vidí zákazník

Zaměřím se na vše, co je viditelné. Od hlavičky po patičku, od homepage po kontakty. Nezapomenu na design, důvěryhodnost a přehlednost webu, konverzní cestu (cesta webem vedoucím k cíli) a připojím i tipy, jak vyšperkovat prodejní texty a co jim chybí.

Analýza webu nebo e-shopu je taková revize. Na vás už zůstane, zda tyto tipy a rady poslechnete nebo ne. Vlastní řešení proto nechávám na vás.

Analýza webu nebo e-shopu v pdf

Kompletní rozbor vašeho webu nebo e-shopu, který obsahuje více jak 25 stran plných tipů a rad. Získáte podrobný popis chyb a návod, jak je napravit. Vysvětlím vám základní teorii a objasním, vzájemné souvislosti. 

Postupně projdu celý web nebo e-shop. Zaměřím se na cílovou skupinu, strukturu jednotlivých stránek a správné umístění prvků. 

V rámci zpětné vazby získáte 1 hodinu konzultace zdarma, kde si vysvětlíme případné nejasnosti.

– Kompletní analýza webu je možná i ve formě videí.

Cena: 8.900 Kč

Video analýza webu nebo e-shopu

Získejte tipy a rady jak vylepšit váš web nebo e-shop. V 1 hodině videozáznamu se zaměřím na chyby, které mohou odradit nebo frustrovat zákazníka a navrhnu, jak je můžete napravit. Vše podrobně vysvětlím tak, abyste tomu rozuměli, i když teprve začínáte. 

video zpětná vazba

Cena: 3.500 Kč

Posunete se také na vyšší úroveň?

Scroll to Top