Novinka: FastCentrik a váš nový e-shop

Na trhu najdete mnoho krabicových e-shopových řešení. Každé řešení má své výhody a nevýhody. Pojďte se podívat, co nabízí FastCentrik.

Co je FastCentrik?

FastCentrik je z dílny společnosti NetDirect, která má zkušenosti s e-commerce od roku 2002, takže to není žádný nováček. Nabízí tzv. krabicový e-shop, který je vhodný jak pro začátečníky, tak pro pokročilé e-shopaře.

V čem vidím výhody FastCentriku?

Oproti jiným platformám mne zaujalo hned několik výhod:

  • Demoverzi máte na 30 dní zdarma. Vše si můžete proklikat, nastavit, zorientovat se v rozhraní a otestovat.
  • Pro všechny druhy licencí mají shodné funkce. Nemusíte tedy navíc platit různé doplňky. Cena měsíčního pronájmu závisí jen na počtu položek.
  • Všem nabízejí podporu v podobě návodů, školení, ale i telefonickou podporu.
  • Pokud si s nastavením nevíte rady, poradí nebo zajistí přípravu e-shopu za vás.
  • Jsou napojeni na Mall.cz, Heureka.cz apod.
  • Individuální úpravy šablon zajišťují přímo ve FastCentriku. Nemusíte tak hledat kodéra, kterých je nedostatek. Navíc při aktualizaci budete mít zajištěnou funkčnost.

Pokud vás zajímá více informací o FastCentriku, není nic jednoduššího než se u nich porozhlédnout www.fastcentrik.cz.

Jsem zlatým partnerem FastCentriku

Fastcentrik Partner

Protože pomáhám lidem, kteří chtějí mít perfektní e-shop od A do Z, přijala jsem nabídku partnerství. A vím, že je mezi vámi spoustu lidí, kteří e-shop teprve připravují. A tak, abyste z toho nevyšli na prázdno, zajistila jsem pro vás slevy

Jak a kde můžete získat slevu na FastCentrik?

Sleva 30 %

Staňte se součástí FB skupiny Eshop a web, který prodává. Hned v úvodním příspěvku na vás čeká 30% sleva, kterou můžete okamžitě využít

Sleva 50 %

Objednejte si jakoukoli mou službu a získejte exklusivní 50% slevu. Využijte např. konzultace k tomu, abyste správně nastavili kategorie, ve kterých se zákazník neztratí. Copywriting vám zase zajistí perfektní popisky produktu.

sleva Fastcentrik