Zkontrolujte svůj e-shop před vánoční sezónou

Položte pevné základy příjemného e-shopu

Michaela Hakenová

Víte, jak zákazníci používají váš e-shop?

Stále stejné chyby jsou příčinou nízkých tržeb

Prošla jsem přes 200 e-shopů a ve všech jsem našla stejné chyby. Nedostatky, které odrazují zákazníky od nákupu. 

Pokud zákazník narazí na pár chyb, nic se neděje. V případě, že překážek bude víc, jeho frustrace se zvětší na takovou míru, že odejde. A vy přijdete nejen o zákazníka, ale i o peníze.

Odstraňte překážky a zvyšte spokojenost zákazníků

Položte stabilní základy dobrého e-shopu

V unikátní e-mailové sekvenci Zkontrolujte svůj e-shop projdete celý e-shop včetně počítačové i mobilní verze a získáte více než 100 tipů ke kontrole. Odpovíte si na otázky jako:

Pokud narazíte na bod, který si nemůžete odškrtnout, máte čas to do vánoční sezóny ještě napravit. Objevíte i zákoutí e-shopu, která by vás ani nenapadla řešit. Získáte tajné tipy, které otestovaly největší agentury světa na několika stovkách e-shopů. A fungují. Navíc si vytvoříte perfektní odrazový můstek pro vylepšení vašeho e-shopu. 

Jdete do toho?

Upozornění: Přečtením této e-mailové sekvence se u vás mohou projevit vedlejší účinky v podobě nacházení chyb v použitelnosti u jiných e-shopů.

Žádný dlouhý kurz, žádná videa, která požírají váš čas. Pouze

10 check-listů

10 e-mailů

5 týdnů

Jak to bude probíhat?

Jaká budou témata?

copywriting

Nastal čas zkontrolovat e-shop

Budete překvapeni, kolik chyb najdete

Zaváděcí cena

490 Kč

Nahlédněte pod pokličku mé každodenní práce a získejte seznam, který procházím v každé velké analýze e-shopu

Časté dotazy

Pro všechny e-shopaře. Malé i větší. Nejvíce chyb najdou ti, kteří si e-shop postavili sami. Ti, co už na něm nějakou dobu pracují si alespoň potvrdí, že mají základ správně.

Stejně tak z check-listu mohou čerpat i ti, kteří e-shop teprve plánují. Díky němu budete vědět, jak má základ vypadat.

Nemusíte. Je pro všechny, kteří chtějí svůj e-shop zkontrolovat. Shoptet, Fastcentrik apod. se dají upravit pomocí kodéra. Může se stát, že nějaká úprava nepůjde udělat. Pak je potřeba hledat jiné, vhodnější cesty.

Celý srpen. Začínáme 1. a končíme 31.

E-mail chodí každé pondělí a středu.

Neuteče. Po návratu na vás bude obsah čekat.

Projít si celý e-mail včetně přílohy zabere pár minut při ranní či odpolední kávě. Samotná kontrola dá dohromady okolo 30 minut. Počítejte ale s tím, že náprava už je na delší dobu.

Pokud vám nedorazil e-mail, mrkněte do hromadných, doručených či do složky spam. A v případě, že jste prolezli celý e-mail a nikde nic, napište mi na hakenovamichaela@email.cz