Rozbor webu v živém vysílání

40 minut akčních kroků a inspirace pro váš web i e-shop

Cena: 999 Kč

Rozbor webu
Analýza e-shopu Michaela Hakenová

Nechte se povzbudit k akci a zjistěte, kam až můžete posunout web

Lucie Radošinská, osefuj.cz

„Skoro nemám slov!
✨ Účastnila jsem se rozboru webu.
✨ Web si dělám sama, jsem zdatná celkem technicky, ale grafika těžce kulhá.
✨ Míša přesně natrefila na bolavá místa 🤪

✨ Navrhla zlepšení, který bylo okamžitě k použití a k užitku.
✨ Logo, rozvržení, odstavce, barvy, smysl textu atd.
✨ Prostě bomba na první dobrou.
✨ Tak mě to nakoplo, že jsem se do toho takřka hned pustila (svůj web pravidelně odkládám i o půl roku 🤣) a mám celkem hotovo.
✨ Vypadá to mnohem jednotneji a vzdušněji, takže mám fakt radost.
✨ Děkuju, Míši, dalo mi to fakt hodně AHA 💗“

Tohle není obyčejná analýza

Rozbor webu je 40 minut pro váš web, díky kterým se skutečně posunete. Získáte tipy a rady na vylepšení. Odhalíte nejčastější chyby na vašem webu a zjistíte, kam až se můžete posunout. 

Pojďte do akce a získejte správný směr

Jak rozbor webu probíhá?

Napište mi

Stačí mi poslat odkaz na váš web. Pokud chcete, abych se na něco zaměřila, nezapomeňte to zmínit.

Domluvíme termín

Domluvíme si, kdy můžete, abyste mohli být na živém streamu. Můžete tak doplňovat informace, když se někde zaseknu.

Odkaz získáte dopředu

Můžete si nastavit upozornění a pozvat i své přátele či komunitu, která může také vyjádřit svůj názor.

Pohodlně se usaďte

Sejdeme se na mém YouTube kanálu @MisaHakenova. Nic si psát nemusíte, protože záznam máte k dispozici  1 rok od vysílání.

Kolik rozbor webu stojí?

Jak vypadá výsledek?

Jak dopadly předchozí rozbory webu?

Máme za sebou hodnocení webu a ufff. Šli jsme od něj s několika obavami. Web je naše dítě, které pipláme sice intuitivně a amatérsky, ale zase o něm přemýšlíme mnohem víc a věnujeme mu mnohem víc času, lásky a prostoru než velké firmy. Obávali jsme se, že hodnocení se může soustředit na nepodstatné maličkosti nebo naopak bude navrhovat řešení překračující hranice krabicového webu. Naše ega se bála, že kritika tne do živého a bude to vlastně celé nepříjemné.

Nestalo se nic z toho. Míša šla rovnou k věci, všechny připomínky byly z kategorie „jak to, že nás to nenapadlo samotné, vždyť je to tak jasné!“ Dokázala odhalit a vychytat nejasnosti, které my už nevidíme. Podat nekompromisní pohled zvenčí, pohled člověka, který přichází na web prvně. Problém umí jasně pojmenovat a navést nás k řešení, ukázat případy dobrého řešení. A i když jsme měli web funkční a hezký, dala nám impuls ke zlepšení řady věcí. Ne všechny půjdou technicky provést úplně ideálně, vždy je ale můžeme vylepšit oproti současnému stavu.

A ve zdraví to přežila i naše ega. I když zaznělo hodně kritiky, nebyla to ta ubíjející, ale ta nabíjející. Získali jsme novou inspiraci a motivaci, a také naději, že stačí jen malé úpravy a náš web bude o level lepší a srozumitelnější. Takže jdeme dál piplat. 🙂“

Lucie Rybová
zvidavci.cz

„Konzultace webu s Míšou Hakenovou naprosto splnila, ba dokonce i předčila má očekávání. Dostala jsem spoustu informací a doporučení, jak by měl můj nový web vypadat. Ta doporučení se mnou naprosto rezonují. Ukázala mi cestu a utvrdila mě v některých plánovaných změnách. Naopak poukázala na věci, které já vnímám jako samozřejmost, ale klientovy vůbec jasné být nemusí. Upozornila mě, že web je málo akční. A v neposlední řadě mi otevřela oči i v tom, že fotografie, které se mně zdají atraktivní, nemusejí mít pro klienta žádnou vypovídající hodnotu. Na Míšu se nadále budu ráda s důvěrou obracet.“

Andrea Justová
andreajustova.cz

Jdeme to nakopnout?