Webový copywriting pro e-shopy

Popisky produktů, stránka o nás či homepage? Získejte unikátní texty se zaměřením na vyhledatelnost

Potřebujete jedinečné texty pro:

Využijte webový copywriting pro e-shopy

Textace e-shopu je závislá na tom, jak hodně zákazník rozumí vašemu oboru a produktům, které nabízíte. Proto na stránce o nás vypíchnete vaše nadšení a odbornost, v kategoriích navedete zákazníka ke správnému výběru, který podpoří vhodný popisek produktů. Nezapomeneme ani na vyhledatelnost (SEO).

světla chytře

Jak webový copywriting probíhá?

1.

Poznání vašeho podnikání

Prvním velkým úkolem je poznat vás a vaše podnikání. Na začátku posílám delší úvodní dotazník, kde se zeptám na vše potřebné. Pokud je to pro vás příjemnější, můžeme si zavolat a popovídat si po telefonu nebo přes videohovor.

2.

Průzkum trhu a zákazníků

Druhá fáze je na mně. Projdu všechna zákoutí internetu a zjistím, co zákazníka trápí, co ho zajímá a podle čeho produkt vybírá. Projdu konkurenci a vytvořím si podklady, abych se zorientovala ve vašem oboru.

3.

Návrh vhodného řešení textů

V případě, že nemáte představu, podíváme se společně na možné řešení všech textů. Jak budou popsané kategorie a co v nich obecně bude a vytvořím šablonu pro popisky produktů.

4.

Webový copywriting

Až nyní přecházím k samotnému psaní, kde využiji všechny předchozí kroky. Než vám je zašlu, podrobím je zkušenému oku korektorky.

Texty vznikají postupně, takže spolu budeme v kontaktu po celou dobu spolupráce.  Je to lepší z hlediska vaší kontroly i zapracování připomínek. 

5.

Připomínky

V rámci ceny získáte 1 revizi, tedy zapracování připomínek. Pokud se vám nebude líbit věta, či nesedět nějaký výraz, stačí v dokumentu přidat komentář a poslat mi text k opravě.

Je to zároveň třetí kontrola, že nevypustíme nějakou hloupost. Text kontroluji já, korektorka a vy. 

6.

Hotovo

Nyní máte v ruce zbrusu nové texty ve formátu .docx. Nyní už stačí všechno nahrát na e-shop. 

V případě potřeby jsem schopná nahrávat texty přímo na web. V různých rozhraních se učím velmi rychle.

Kolik stojí webový copywriting pro e-shopy?

Pro cenovou nabídku budu potřebovat:

copywriting

Hodinová sazba

850 Kč

Dlouhodobé spolupráce

700 Kč za hodinu

Tasty Coffee

Popisky produktů

„Spolupráci s paní Hakenovou jsme začali na počátku našeho projektu s kávou, kde bylo zadání pro copywritera vytvoření popisku produktu. Paní Hakenová pro nás připravila popisy produktu kdy dokonale vystihla popis káv. Popisky jsou velmi přehledně a stručně napsány. Líbí se mi vystižení významu daných káv společně s výstižným popisem u daných produktu kterou slouží jako doplňkový prodej. Z celého našeho týmu Tasty coffee Vám tímto děkujeme za spolupráci.“

Realizace: 2022   tastycoffee.cz