Recenze

„Recenze jsou důležité pro vás i pro mne.

Vy vidíte, jak jsou se mnou spokojeni mí klienti. Já naopak získávám zpětnou vazbu. Vím, co mohu zlepšit a jak se mohu posunout dál. A za to vám patří velké díky.“

Zpětná vazba

Moc děkuji Míše za zpětnou vazbu na náš e-shop. V papírové podobě je skvěle zpracovaná a možnost hodinové konzultace, kdy se doptáte na věci, kterým nerozumíte ve vypracovaném dokumentu je krásný bonus. Dnes mi to ujasnilo malinko co je SEO a jak s tím naložit, aby náš e-shop byl více vidět. Míša mi to jednoduše vysvětlila a názorně ukázala kam se podívat a jak to změnit. Díky moc, velice doporučuji. 

Adéla Heindorferová

hakenová recenze

wood-on-walls.cz

Nové texty, návrh homepage

Paní Hakenová pro mě psala texty na mém e-shopu. Odvedla velmi dobrou práci a splnila vše, na čem jsme byli domluveni. Dokonce mi pomohla s úpravami i nad rámec dohodnutých prací. Komunikace výborná, velice férové a slušné jednání. Můžu jen doporučit.

Bc. Ivo Kroupa

copywriter

Zpětná vazba

Spolupráce s paní Hakenovou byla výborná. Rozbor webu byl vypracován velmi pečlivě, za neuvěřitelně krátkou dobu. Ačkoliv e-shop funguje již delší dobu, hodně doporučení jsem okamžitě implementovala.

Lucie Kunčarová

Konzultace

S Míšou je perfektní a hlavně přátelská komunikace. Umí podat kritiku tak, aby se člověk neurazil. Můj eshop má mnoho nedostatků a jsem vděčná za pomoc a cenné rady, které mi ho pomůžou zlepšit.

Kamila Miklátková

Zpětná vazba

Paní Michaela pro mě dělala analýzu mého webu. Zodpověděla jsem pár otázek a za velmi krátkou dobu mi přišla velmi podrobná analýza. Líbilo se mi, že to nebyla pouze kritika, ale i pochvala. Vše bylo detailně rozepsané, včetně návrhu řešení, což je k nezaplacení. Se službou jsem velmi spokojená a vřele doporučuji. Super přístup, super služba! 😀

Hana Smejkalová

Zpětná vazba

Zpětná vazba byla neuvěřitelná. Měla jsem pocit, že znáte mé stránky do detailu a ty postřehy jsou neuvěřitelně užitečné. Neumím ani popsat, jak dobré to je. Je těžké předem vašim budoucím zákazníkům popsat, jak dobré to je. Kdo se rozhoduje, určitě neváhejte.

Lucia Čapková

Články

Michaela pro Skrblíka zpracovávala instruktážní články a návody na celou řadu témat. Dokázala velmi dobře pochopit danou problematiku a vysvětlit ji srozumitelným způsobem i laikovi. Vždy dodržovala smluvené termíny a práci odevzdávala ve výborné kvalitě. Doporučuji ji ke spolupráci.

Petr Novák

Zpětná vazba

Michaela pro mě zpracovala zpětnou vazbu na můj web s ruční výrobou papírových květin. Moc se mi líbil její milý přístup, kdy dokáže hezky pochválit, ale zároveň důrazně napsat, co dobře není a rovnou navrhne i možnosti úprav. S celkovým zpracováním, rychlostí dodání a hlavně informacemi, které mi pomůžou můj web zlepšit jsem moc spokojená. Děkuji

Eliška Rybářová

Scroll to Top