Popisky produktů: dřevěné obklady na stěnu

Dřevěný obklad na stěnu Javor

Dřevěný obklad na stěnu Javor má velmi světlou barvu a jeho léta nejsou nikterak výrazná. Tento dekor perfektně zapadne do jednoduchých a čistě laděných interiérů. Vytvoříte tak místo plné klidu a čistoty.

Velikost obkladu 970 x 185 mm je ideální pro tvorbu moderních dřevěných stěn. Ten si můžete pouhým řezem jakkoli upravit a popustit tak uzdu své fantazii. Umístěte je tam, kde má dřevo vyzařovat teplo domova a kde trávíte společné chvíle s rodinou.

Protože je Javor je tak jemný a čistý, můžete ho zkombinovat s jakýmkoli dalším dekorem. Například s Dubem Broncé+, který odráží drsnou přírodu rakouských Alp.

Dřevěný obklad na stěnu Solid hnědý

Dřevěný obklad na stěnu Solid hnědý. To je čisté, surové dřevo, které vás dokáže vtáhnout do historie rakouských Alp během jednoho okamžiku. Každý kus je originál s vlastním příběhem. Svůj hnědý, místy našedivělý odstín získal obklad díky ostrému horskému slunci.

Dřevo na obklady pochází z až 1 000 let starých alpských salaší, které už splnily svůj účel. Kolegové v Rakousku vybírají pouze měkké dřevo, jako je smrk, jedle nebo modřín. To poté nařežou na 7,5 mm tlusté pláty a nalepí na tmavou fólii, která je na zadní straně opatřena pevnou lepicí páskou. Protože jsou obklady ponechány tak, jak je měnil čas, mohou vyprávět svůj příběh. Tu a tam najdete vypadlý suk, díru po hřebíku nebo červotoči. I vy tak můžete objevovat historii každého kusu.

Solid hnědý má rozměry 970 x 185 mm, které jsou přizpůsobené pro moderní interiéry. Díky jednoduché montáži z nich za chvíli dokážete vykouzlit nejen obklad celé stěny, ale i obraz vyprávějící příběhy ze zasněžených hor. Může se stát, že při rozbalení najdete na obkladech drobné mezery. To je způsobeno rozdílnou vlhkostí. Nemusíte se bát. Je to naprosto přirozený jev, kterému se v případě surového dřeva nevyhneme. Jakmile obklad nalepíte na stěnu, mezery se stáhnou a vy si tak můžete užívat svou dřevěnou stěnu plnými doušky.

Dřevěný obklad na stěnu Dub Crack

Dřevěný obklad na stěnu Dub Crack, je zosobnění mohutnosti a jemnosti zároveň, kterou můžete dodat do svých domovů. Ať už obložíte stěnu nebo vytvoříte obraz, vždy na vás bude sálat ta síla a statnost staletého dubu. Světlé a jemné dřevo s nádechem žlutohnědé barvy je doplněno trhlinami, které vytvářejí obkladům hloubku.

Tento jedinečný vzhled obkladů však nevznikl náhodou. Kolegové v Rakousku dýhu úmyslně trhají tak, aby vznikl efekt hluboké praskliny. Vy si tak můžete vychutnávat pocit dramatičnosti pokaždé, když jdete kolem.

Dřevěný obklad na stěnu je velmi jednoduché namontovat. Díky svým rozměrům 970 x 185 mm vám to půjde velmi rychle od ruky. Za chvilku tak máte obloženou třeba celou stěnu.

Scroll to Top