On-line kurz: Jak vytvořit a/nebo vyladit e-shop

18 týdnů plných rad, tipů a návodů

28. června – 31. října 2021

OBJEDNÁVKY UZAVŘENY

láska k textům

Chcete nový e-shop nebo vyladit ten současný a ...

Odpověděli jste si alespoň jednou ANO?

Staňte se součástí kurzu Jak vytvořit a/nebo vyladit e-shop.

V online kurzu zjistíte

Jak to bude probíhat?

Uvidíme se ve skupině na Facebooku

Studujte, inspirujte se a pokládejte dotazy v prostředí uzavřené FB skupiny, která vám bude plně k dispozici. Očekávat můžete i mojí plnou podporu (individuální konzultace mimo skupinu nejsou součástí ceny).

Můžete diskutovat s ostatními

I ostatní členové kurzu řeší stejné radosti a starosti. Diskutujte svá řešení, požádejte o zpětnou vazbu nebo se pochlubte fotkou před a po. 

Každý všední den probereme jedno téma

Od pondělí do pátku budu každý den sdílet do skupiny příspěvky probírající podrobně jednotlivá témata. Těšit se můžete na klasické obrázkové příspěvky, ale i na videa nebo dokumenty ke stažení (checklisty, shrnutí apod.).

Vlastní tempo si určete sami

Materiály si projdete, když na to máte čas a chuť. Nerušte prosím své schůzky a nehledejte hlídání. Výjimku tvoří případ, kdy máte jít na rande s ne příliš příjemným protějškem a potřebujete se na něco vymluvit. Nenechávejte vše na poslední měsíc. Bude toho opravdu hodně. 

Na dotazy odpovím v živém vysílání

Své dotazy můžete pokládat kdykoli. Otázky, které vyžadují delší odpověď si budu střádat a vytvořím na ně živé vysílání, ve kterém najdete odpovědi, inspiraci a časté chyby. Živé proto, abyste mohli pokládat dotazy i v průběhu vysílání. Záznam bude k dispozici ve skupině po dobu trvání kurzu.

Studovat můžete ještě 2 měsíce po konci kurzu

Kurz končí 31. října 2021, ale to neznamená, že končíte i vy, protože jste nestihli projít všechny materiály. Vše vám bude k dispozici do konce roku 2021. Můžete tak diskutovat dál a vzájemně se posouvat k lepšímu e-shopu.

Kurzem vás provede Míša Hakenová

Jsem copywriterka a konzultuji weby a e-shopy z hlediska UX a SEO. Mé tipy a rady z těchto oborů můžete zdarma vidět v mé skupině Eshop a web, který prodává. Postupem času jsem zjistila, že je třeba tyto rady, tipy a postupy dát dohromady tak, abyste dostali jen takové informace, které můžete okamžitě využít ve svůj prospěch.

Těm, kteří to myslí se svým e-shopem vážně, nabízím 18 týdnů plných informací. Probereme i to, co by vás v životě nenapadlo. To vše bez zbytečné omáčky. Jen čisté informace, které váš e-shop posunou o mílové kroky daleko a za cenu jedné zpětné vazby

Bc. Michaela Hakenová

Cena 18týdenního kurzu Jak vytvořit a/nebo vyladit e-shop

cena mastermindu jak vytvořit e-shop

Běžná cena

6.250 Kč

Nejsem plátce DPH

UZAVŘENO

Co je v ceně?

Máte dotazy?

Kurz je zaměřen na tvorbu a vyladění vašeho e-shopu z hlediska UX (uživatelské přívětivosti), SEO (vyhledatelnost) a Copywritingu (prodejních textů).

Nenajdete v něm technické řešení vašeho e-shopu. Např. jak řešit dopravu, skladování, fakturaci apod. Řešíme pouze to, co váš zákazník může vidět.

U tohoto kurzu není rozhodující o jak velký e-shop se jedná. Většinou jsou to menší e-shopy, které si spravujete sami a občas si najmete nějakého externistu např. copywritera nebo kodéra. 

Pro ty, kteří

  • svůj e-shop a prvky na něm již testují a vyhodnocují.
  • pracují s UX a vědí, jak základně nastavit SEO.
  • kteří mají tým vývojářů, kteří na e-shopu neustále pracují a vylepšují ho.

Ne. Většina mých klientů má e-shopy postavené na WordPressu, nebo na krabicovém řešení (FastCentrik, Shoptet apod.). Ve výsledku pak bude záležet na tom, co vám šablona dovolí upravit a co ne. Některé věci zvládnete sami v administraci, z některých si vytvoříte To Do list, co máte zadat kodérovi. Budete ale přesně vědět, co po něm chcete, což je mnohdy velmi důležité. 

Můžete narazit i na věci, které udělat nemůžete, protože prostě šablona. Pak je na místě vytvořit přijatelný kompromis. V případě, že vám šablona nedovoluje téměř žádnou individuální úpravu, pak zvažte, zda nepřejdete k jinému řešení.

To záleží na osobních preferencích a tomu, jak byste chtěli, aby e-shop fungoval. Zkuste si, ještě před začátkem kurzu, projít 3 možná řešení, která se mi zdají nejlepší:

  • WordPress + woocommerce (nejnáročnější v nastavování, nutná znalost WordPressu),
  • Shoptet (nejznámější, nutnost dokupovat doplňky, na úpravy musíte hledat kodéra),
  • FastCentrik (účastníci získají 50% slevu na 8 měsíců, individuální úpravy zařizuje přímo FastCentrik).

Ano, mastermind končí 31. října 2021, ale vy můžete nasávat informace až do konce roku.

Příjem přihlášek ukončuji 21. 6. 2021.

Po vyplnění formuláře a kliknutím na tlačítko objednat, vaši objednávku do 48 hodin zpracuji a vystavím fakturu s QR kódem. Platba je možná pouze bankovním převodem. 

Po spárování platby, dostanete do své pošty potvrzovací e-mail s unikátním kódem a odkazem na skupinu.

Ano, ale v rámci konzultací. Na vaše dotazy budu odpovídat v rámci skupiny. 

V případě dalších dotazů mne neváhejte kontaktovat.

Scroll to Top