Kompletní vyladění e-shopu

Najděte chyby, otestuje e-shop a opravte nedostatky

Z čeho se kompletní vyladění e-shopu skládá?

Analýza e-shopu

Prvotní analýza, při které projdu celý e-shop mobilní a počítačové verze. Získáte nezávislý pohled bez autorské slepoty a seznam prvků k vylepšení. 

2x Testování e-shopu

Otestujeme e-shop u vašich zákazníků, a to hned 2 krát. Jednou na začátku spolupráce, podruhé na jejím konci. Ověříme si, že jdeme správným směrem.

Grafické návrhy změn

Získáte grafické návrhy, jak jednotlivé nedostatky řešit, včetně textového zadání pro vašeho kodéra. V rámci balíčku máte k dispozici 20 hodin.

5 hodin konzultací

Zkonzultujeme společně každý krok: analýzu, 2x testování i grafické návrhy. V rámci balíčku máte k dispozici 5 hodin. Využijete je i na rychlé telefonické dotazy.

Kontrola nasazení

Jakmile kodér nasadí danou úpravu na e-shop, zkontroluji správnost a funkčnost.

O každém kroku vás budu informovat.

Komunikace s kodérem

Pro ještě lepší výsledky a dovysvětlení zadání, je nejlepší spolupracovat přímo s kodérem. V rámci balíčku s ním jednotlivé kroky proberu.

Jak dlouho spolupráce trvá?

Pojďme si to spočítat:

Celkem cca 9 měsíců.

Návrh včetně zadání pro kodéra vyspime se

Zadání pro kodéra: úpravy mobilního zobrazení.

Kolik stojí kompletní péče?

Jednotlivé služby stojí:

Celkem 63.500 Kč

Nevíte, zda je kompletní péče pro vás?

Vyladit e-shop není sranda a ani levná záležitost. Pokud máte jakýkoli dotaz nebo chcete zjistit, zda se pro vás kompletní péče hodí, zavolejme si.

Podívám se, zda vám mohu pomoci a navrhnu vhodné řešení.

Návrh homepage pro morusatrade.com

VyspímeSe.cz

Kompletní vyladění e-shopu

Klient mě kontaktoval s tím, že jeho e-shop podle některých ohlasů působí neaktuálně. Rád by ho trochu posunul, vyladil a aktualizoval.

Začali jsme analýzou e-shopu, která odhalila závažné chyby, které bylo třeba ihned opravit. V první řadě klient potřeboval vidět, jak bych jednotlivé prvky změnila. Proto využil grafických návrhů doplněných o zadání pro kodéra. Ve druhé fázi jsem kontrolovala správné nasazení na web a samotnou funkčnost jednotlivých prvků.

Realizace: 2022        vyspimese.cz